Concurs 8 Martie 2013

concurs

Premii oferite:

Marele premiu o invitatie pentru 2 persoane la petrecerea care va avea loc de ziua femeii vineri, 8 Martie 2013, la Anette Resort Covaci (la 6 km de Timisoara). Cele 2 invitatii va vor introduce într-o atmosferă elegantă, cu șampanie, muzică bună și un meniu delicios, condimentat cu un show special oferit de trupa Flamingo Boys.

marele premiu

3 premii constand in pachete “Cosmetica si igiena” avand in componenta produse de ingrijire personala si produse de curatenie.

premiul cosmetice

3 premii constand tricouri inscriptionate pesonalizat, la alegerea castigatorilor.

premiul tricou

3 premii constand in carti ale scriitorului Mircea Cartarescu.

premiul carti

Regulamentul concursului:

• La concurs sunt invitate sa participle toate doamnele si domnisoarele care doresc unul sau mai multe din premiile puse in joc, dar si domnii care isi doresc sa obtina astfel, un cadou frumos pentru femeia din viata lor.

• Pentru a intra in concurs te rugam sa inviti la randul tau minim 10 prieteni sa participe la concurs.

• Te rugam de asemenea sa vizitezi pagina noastra de oficiala de facebook la adresa http://www.facebook.com/fortacivicatimis si sa ne dai un like. Aceasta nu este o conditie obligatorie pentru a intra in concurs, este doar o rugaminte pe care ti-o adresam

• Pentru a intra in concurs rugam de asemenea doamnele si domnisoarele sa exprime in cateva cuvinte, in cadrul unei postari pe peretele acestui eveniment sau printr-un comentariu, de ce sunt mandre ca sunt femei. In cazul domnilor, acestia sunt rugati sa descrie in acelasi mod de ce iubesc si respecta femeia (sau femeile) din viata lor.

• Castigatorii vor fi desemnati de un juriu compus din 4 membri, iar premiile vor fi acordate in decursul zilei de vineri, 8 Martie.

MULT SUCCES TUTUROR!

concursafis

CÂŞTIGĂTORI:

MARELE PREMIU, Ban Daniela, http://www.facebook.com/ban.daniela.7

“Tricouri” –     June Neluta, http://www.facebook.com/june.neluta.7
Catalin Regea, http://www.facebook.com/catalin.regea
Nicoleta Nicole, http://www.facebook.com/nicoleta.calipar

“Cosmetice şi igienă” –    Corina Petre, http://www.facebook.com/corina.petre
Carmen Zavada, http://www.facebook.com/carmen.zavada.9
Bia Ned, http://www.facebook.com/bia.ned.7

“Cărţi” –     Edmeia Goia, http://www.facebook.com/edmeia.goia
Claudia Iordache-Muntean, http://www.facebook.com/claudia.iordachemuntean
Andra Silvia, http://www.facebook.com/andra.silvia.52

Detalii despre premii si desfăşurarea concursului: http://www.facebook.com/events/437274279681568/